Furtka Wyobraźni jest rodzinną inicjatywą Jędrzejewskich. Każdy z nas podejmuje różnego rodzaju działania które postanowiliśmy połączyć pod jednym logo. Nasze motto to "Przekrocz barierę rzeczywistości". Dorastając stawiamy wokół siebie kolejne bariery. Wszyscy mówią że coś jest nie możliwe, a przecież nikt tego nie sprawdził.  Wyobraźnia staje się ograniczona. Realizując oryginalne pomysły, pokazujemy że ograniczenia są tylko kwestią pojmowania umysłu.


Anna Niedźwiecka - Jędrzejewska    jest artystą plastykiem, rzeźbiarką i malarką z wieloletnim doświadczeniem. Dawniej m. in.  pracownik Muzeum Narodowego, instruktor plastyki w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie, prowadziła zajęcia terapii przez sztukę w szpitalu neuropsychiatrycznym.  Znawczyni wielu technik plastycznych m.in. rzeźby( metalo-plastyki, rzeźby w glinie, żywicy, drewnie, kamieniu...), ceramiki, malarstwa( olejnego, ściennego, na drewnie, szkle, tkaninach...).  Jej prace znajdują się w wielu kolekcjach w Polsce i za granicą. Wkrótce planuje otwarcie swojej Galerii Autorskiej Danza del Vento. Osoba poszukująca przenikania światła i  kontrastów, stąd często ażurowe formy prac które wykonuje. W wolnym czasie lubi rzeźbić piłą.

Katarzyna Jędrzejewska  studentka, animatorka z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Instruktorka części warsztatów. Współpracuje z Nadleśnictwem Celestynów prowadząc zajęcia w Centrum Edukacji Leśnej.
Maria Jędrzejewska   licealistka, początkująca malarka z licznymi osiągnięciami w konkursach plastycznych. Rodzinny fotograf. Czasem razem z siostrą prowadzi zajęcia plastyczne. Autorka części Opowieści z za Furtki.

Marek Jędrzejewski   mąż i ojciec, technik pomagający rozwiązać wszelkie problemy. Logistyk. Wsparcie rodziny. Osoba na którą zawsze możemy liczyć i która wytrwale wytrzymuje kolejne nasze pomysły. Niektórzy znajomi mówią o nim - święty człowiek( biorąc pod uwagę co z nami musi przejść).

                                                                                                

 

Współpracujemy z: TY TEŻ MOŻESZ POMÓC:

Domowe Hospicjum Dziecięce "PROMYCZEK"

www.anielskaprzystan.pl